MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 3423057
*
nr 342 3057
Stolar
Ett par, Sent 1800-tal, mahogny
Utrop:
300 kr
Såld:
750 kr
Sista tid för bud online:
måndag 10 januari 2005
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/1 13:29:56
1
400 kr
9/1 13:46:06
2
400 kr
9/1 13:47:28
2
500 kr
10/1 11:41:30
1
500 kr
10/1 11:52:22
2
600 kr
10/1 13:08:01
1
600 kr
10/1 13:27:31
3
650 kr
10/1 15:43:21
4
ledande budet*
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar mahogny sekelskifte sent 1800-tal stol stolar trä
-
5063 Bankett
omkring 1900, bemålad. Längd: 65 cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:24
-
3175 Barstolar
ett par, Eero Arnio för Artek, "Rocket". Höjd: 75 cm
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:08
-
3176 Barstolar
ett par, Eero Arnio för Artek, "Rocket". Höjd: 75 cm
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:08
-
5062 Bellmanstol
omkring 1800, Signerad NAS
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:42
-
5147 Clubfåtöljer
Chesterfield modell, klädd i brunt skinn. Bredd: 9..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:44
-
5180 Emmafåtölj
Plysch
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:47
*
Stolar
nr 342 3057
Stolar
Ett par, Sent 1800-tal, mahogny
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 750 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 10 januari 2005 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
9/1 13:29:56 | 1 | 400 kr |
9/1 13:46:06 | 2 | 400 kr |
9/1 13:47:28 | 2 | 500 kr |
10/1 11:41:30 | 1 | 500 kr |
10/1 11:52:22 | 2 | 600 kr |
10/1 13:08:01 | 1 | 600 kr |
10/1 13:27:31 | 3 | 650 kr |
10/1 15:43:21 | 4 | ledande budet* |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar mahogny sekelskifte sent 1800-tal stol stolar trä
-
5063 Bankett
omkring 1900, bemålad. Längd: 65 cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:24 -
3175 Barstolar
ett par, Eero Arnio för Artek, "Rocket". Höjd: 75 cm
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:08 -
3176 Barstolar
ett par, Eero Arnio för Artek, "Rocket". Höjd: 75 cm
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:08
-
5062 Bellmanstol
omkring 1800, Signerad NAS
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:42 -
5147 Clubfåtöljer
Chesterfield modell, klädd i brunt skinn. Bredd: 9..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:44 -
5180 Emmafåtölj
Plysch
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:47